Bio

Mam 25 lat i kilkuletnie doświadczenie w pracy jako grafik komputerowy, webmaster, concept designer i twórca gier.

Media interaktywne to przyszłość i chciałbym wnieść do nich coś od siebie.

Interesuję się ludologią – badaniem gier i obserwacją ich wpływy na użytkowników w takich dziedzinach życia jak praca, nauka czy styl życia. Lubię zagłębiać się w teorie transhumanizmu i tego w jaki sposób człowiek dąży do lepszego przystosowania się do rosnących potrzeb społecznych.

Skończyłem Informatykę na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej, uzyskując tytuł magistra inżyniera. W czasie studiów podejmowałem się pracy na zlecenie w charakterze web designera, webmastera, grafika komputerowego. Poza tym udało mi się ukończyć kilkanaście kursów z zakresu grafiki, uzyskując dyplomy i certyfikaty, w tym tytuł specjalisty grafiki komputerowej.

Obecnie jestem zatrudniony na Politechnice Lubelskiej jako pracownik naukowo-dydaktyczny. W skład moich obowiązków wchodzi prowadzenie zajęć dla studentów, przygotowywanie artykułów naukowych i prowadzenie badań.

Pracuję również w firmie WPNinja, gdzie zajmuję się przygotowywaniem layoutów stron internetowych do wdrożenia, pisaniem skryptów i obsługą front-endu. Narzędziem którym się posługuję w tej pracy jest WordPress.

Szczegółowe informacje na temat historii pracy i zdobytych osiągnięć można sprawdzić na stronie LinkedIn.